Rejsy Rewa

Rewa

Atrakcje Turystyczne

Wakacyjne Rejsy statkiem w Rewie

Wakacje to idealny moment na przeżycie niezapomnianej podróży. Każdy miłośnik podróży, różnorodności i wygody powinien skorzystać z rejsów po Zatoce Puckiej. Zawsze była to jedna z ważniejszych atrakcji w regionie, ale z roku na rok cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem wśród turystów przybywających nad morze. Największą zaletą tego typu wypoczynku nad morzem jest unikalna atmosfera i niezapomniane widoki, które można podziwiać przez cały rejs.

prom-na-hel-rejs-statkiem-rewa.jpg

Rejsy to unikalny sposób wypoczynku, który w doskonały sposób łączy różne preferencje urlopowe. Ta szczególna forma transportu umożliwia rozszerzenie każdego urlopu nad morzem o ekscytujące zwiedzanie, szybką formę transportu, korzystanie z wielu atrakcji równocześnie czy błogi relaks przy szumie błękitnej wody.

• Tramwaju wodnego Rewa – Jastarnia (Półwysep Helski)
• Rejsy Katamaranem
• Rejs Rewa – Gdynia

Rejsy są prawdziwym rarytasem dla miłośników wypraw nad morze, obfitujące w piękne krajobrazy i charakterystyczny, morski klimat. Idealne dla tych, którzy chcą odpocząć od codzienności i cieszyć się przebywaniem nad morzem. Podróżowanie statkiem pozwala na oszczędność czasu, ponieważ umożliwia bezpośrednie dotarcie do wyznaczonych miejsc, bez konieczności organizowania oddzielnego transportu lub przesiadek.

Jedną z największych zalet tego typu wypoczynku jest komfort i możliwość skorzystania z tak wielu atrakcji w jednym czasie oraz podziwiania całego piękna regionu z poziomu niedostępnego od strony lądu.

Widoki z pokładu pełnego słońca są niezapomniane!

Wypoczynek w Najlepszym Wydaniu

Zyskaj Jeszcze Więcej

Pobudź wyobraźnię i zaplanuj niezapomniane chwile

Komfort

Odkryj zupełnie nową jakość wypoczynku, którą zapewnisz sobie i swoim bliskim

Zdrowie

Śpij krócej i budź się w pełni sił. To jest miejsce Dla Ciebie

Styl

Pozwól sobie na odrobinę luksusu połączonego z wyraźnie odczuwalną wygodą

Energia

Odkryjesz na nowo żywą radość i spontaniczność

Natura

Czerp z uzdrawiającej mocy natury w otoczeniu Parków Narodowych

Relaks

Stres, pęd, codzienność. Odpręż się… trafiłeś we właściwe miejsce!