Molo Spacerowe

Rewa

Atrakcje Turystyczne

Molo Spacerowe w Mechelinkach

Miejscowość Mechelinki leży niedaleko Rewy. Można tu dotrzeć pieszo, przemieszczając się wzdłuż plaży. Jest ona mniej oblegana niż Rewa, stanowiąc idealne miejsce do relaksu na plaży lub spaceru po lokalnym molo. Molo w Mechelinkach zostało wybudowane w 2014 roku. Drewniany pomost spacerowy ma długość 180 metrów. Molo jest idealne na długie spacery w otoczeniu błękitu jak i nocne przechadzki, dzięki urokliwemu oświetleniu. Molo kusi pięknym, panoramicznym widokiem na linie brzegowe, dając możliwość dostrzeżenia piękna pobliskiej Rewy.
molo-w-mechelinkach-atrakcje.jpg

W sezonie letnim, a tym samym sezonie ślubnym, molo w Mechalinkach oblegane jest przez zakochanych, urządzane są w plenerze ceremonie ślubne lub sesje zdjęciowe. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na wyjątkowo urokliwy klimat w otoczeniu błękitu, czerwieni słońca, złocistego piasku i widoku na mecheliński klif.

Mechelinki to jeszcze niezbyt oblegane miejsce przez turystów, co sprawia, że można wypocząć na plaży w sezonie nie walcząc o przestrzeń. Molo spacerowe, port oraz mini skansen są świetną atrakcją turystyczną w tym niewielkim miasteczku.

Wypoczynek w Najlepszym Wydaniu

Zyskaj Jeszcze Więcej

Pobudź wyobraźnię i zaplanuj niezapomniane chwile

Komfort

Odkryj zupełnie nową jakość wypoczynku, którą zapewnisz sobie i swoim bliskim

Zdrowie

Śpij krócej i budź się w pełni sił. To jest miejsce Dla Ciebie

Styl

Pozwól sobie na odrobinę luksusu połączonego z wyraźnie odczuwalną wygodą

Energia

Odkryjesz na nowo żywą radość i spontaniczność

Natura

Czerp z uzdrawiającej mocy natury w otoczeniu Parków Narodowych

Relaks

Stres, pęd, codzienność. Odpręż się… trafiłeś we właściwe miejsce!