You are currently viewing Alyona Alyona Open’er 2023 Festival Gdynia
Alyona Open'er 2023 Festival Gdynia Rewa

Alyona Alyona Open’er 2023 Festival Gdynia

Alyona Alyona dynamiczny rap w Ukraińskim wydaniu

Jej znakiem rozpoznawczym są szaleńczy flow i ogromna energia, a w swoich kawałkach bez upiększeń przedstawia sytuację młodego pokolenia w jej kraju. Chociaż rapuje od ponad 10 lat, jej kariera nabrała rozpędu w 2019 roku, kiedy klip do kawałka “Ribki” stał się viralowym hitem. Przedszkolanka z małego miasteczka niedaleko Kijowa stała się wówczas niespodziewaną gwiazdą ukraińskiego hip-hopu. Jej dynamiczny rap na głębokich, mrocznych bitach usłyszycie na Alter Stage 30 czerwca.

Alyona Alyona, której prawdziwe nazwisko to Alyona Savranenko, urodziła się i dorastała w niewielkim miasteczku niedaleko Kijowa. Już od najmłodszych lat interesowała się muzyką i w wieku 8 lat rozpoczęła naukę gry na fortepianie. Jednak jej prawdziwa pasja do rapu rozwinęła się dopiero w okresie dorastania.

Rozpoczynając swoją karierę muzyczną, Alyona Alyona często występowała na lokalnych scenach, prezentując swoje umiejętności rapowe. Jej talent został dostrzeżony przez producenta muzycznego Sergiya Pudicha, który postanowił pomóc jej w dalszym rozwoju. To był punkt zwrotny w jej karierze.

W 2019 roku Alyona Alyona wydała swój debiutancki singiel “Ribki”, który od razu zdobył ogromną popularność w Ukrainie. Klip do tego utworu stał się viralowym hitem i przyciągnął uwagę szerokiej publiczności. Od tego momentu kariera rapera nabrała rozpędu, a jej muzyka zaczęła docierać do coraz większej liczby słuchaczy.

Alyona Alyona na Alter Stage

Alyona Alyona będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności rapowe na Alter Stage 30 czerwca. Jej dynamiczny rap na głębokich, mrocznych bitach zapewni publiczności niezapomniane doświadczenie. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć tę nieposkromioną ukraińską raperkę na żywo i poczuć jej niesamowitą energię.

Nie przegap występu Alyony Alyony na Alter Stage! To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i pozwoli poznać jedną z najważniejszych postaci współczesnego ukraińskiego hip-hopu.

Dodaj komentarz