You are currently viewing Club2020 Open’er 2023 Festival Gdynia
Club2020 Open'er 2023 Festival Gdynia Rewa

Club2020 Open’er 2023 Festival Gdynia

Club2020 – Start nowej ery w polskim hip-hopie

W 2020 roku miało miejsce wydarzenie, które wstrząsnęło polską sceną rapową. Powstał label Club2020, który od samego początku zyskał ogromne uznanie, biorąc pod swoje skrzydła najlepszych artystów rodzimego hip-hopu. Po ubiegłorocznym wydarzeniu w Gdańsku, które oficjalnie rozpoczęło działalność projektu Club2020, wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na kulminację tego przedsięwzięcia. Premiera albumu, który zawierał takie hity jak “club2020”, “No weź” czy “Malibu Barbie”, odbyła się 10 marca. Teraz czas na Open’era!

Wyjątkowy skład artystów

Podczas jedynego koncertu projektu Club2020 na Open’er Festivalu zapowiada się niezapomniane show. Na Orange Main Stage wystąpią takie gwiazdy jak Taco Hemingway, Oskar83 (PRO8L3M), OKI, Otsochodzi, Young Igi, Young Leosia, Margaret, DZIARMA, schafter, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, CatchUp, HAŁASTRA i Łajzol. To niezwykle mocny skład, który dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim fanom polskiego hip-hopu.

Twenty Twenty – Gdzie jesteśmy?

Club2020 to nie tylko nazwa projektu, ale również miejsce, w którym się znajdujemy. Jesteśmy w Twenty Twenty, a to oznacza, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i brzmieniami w polskim hip-hopie. Projekt ten wpisuje się w rok 2020, który jest przełomowy dla rodzimej sceny rapowej. To właśnie tutaj narodzą się największe hity i najważniejsze wydarzenia muzyczne. Niepowtarzalny projekt i niepowtarzalny koncert!.

Dodaj komentarz