You are currently viewing Major Lazer Open’er 2023 Festival Gdynia
Major Lazer Opener 2023 Festival Gdynia Rewa

Major Lazer Open’er 2023 Festival Gdynia

Major Lazer  “Guns Don’t Kill People, Lazers Do”,

W 2009 roku Major Lazer wydał swój debiutancki album zatytułowany “Guns Don’t Kill People, Lazers Do”. Album ten od razu zdobył ogromne uznanie i przyczynił się do wzrostu popularności zespołu. Zawierał on takie przeboje jak “Hold the Line” i “Pon de Floor”, które stały się hymnami klubowymi na całym świecie. “Guns Don’t Kill People, Lazers Do” to doskonały przykład unikalnego brzmienia Major Lazer, które łączyło elementy dancehallu, elektroniki i reggae.

Major Lazer na scenie

Major Lazer to nie tylko studio nagraniowe, to przede wszystkim zespół koncertowy, który na żywo dostarcza niezapomniane wrażenia. Ich koncerty są pełne energii, tanecznych rytmów i hipnotyzującej atmosfery. Diplo, Walshy i Ape potrafią rozgrzać publiczność do czerwoności i sprawić, że nikt nie będzie mógł stać w miejscu. Zespół słynie z widowiskowych występów, które angażują wszystkich obecnych i sprawiają, że każdy czuje się częścią niesamowitego show.

Open’er Festival 2023

29 czerwca na Orange Main Stage podczas Open’er Festival 2023, Major Lazer Soundsystem zaprezentuje swoje umiejętności na scenie. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć magii Major Lazer na żywo. Na koncercie można spodziewać się ich największych przebojów, energetycznych beatów i niezwykłej atmosfery. To będzie wydarzenie, które nie można przegapić dla żadnego fana muzyki.

Dodaj komentarz