You are currently viewing Queens of the stone Age Open’er 2023 Festival Gdynia
Queens of the stone age Open'er 2023 Festival Gdynia

Queens of the stone Age Open’er 2023 Festival Gdynia

Queens Of The Stone Age: Legenda Rocka na Open’erze 2023

W tym miesiącu mija dokładnie 25 lat od pierwszego koncertu zespołu Queens Of The Stone Age, który tylko umacnia swoją pozycję jako jedna z największych rockowych maszyn na świecie. Pod przewodnictwem Josha Homme’a zespół ten zdobył uznanie dzięki siedmiu albumom, które wciąż zachwycają fanów muzyki. Queens Of The Stone Age zaczęli swoją karierę w 1998 roku z debiutanckim albumem zatytułowanym po prostu “Queens Of The Stone Age”. Kolejne wydawnictwa, takie jak “Rated R” (2000), przełomowy “Songs for the Deaf” (2002), “Lullabies to Paralyze” (2005), czy “Era Vulgaris” (2007) z hitowym singlem “Make It wit Chu”, utwierdziły zespół w mianowaniu go jednym z najważniejszych graczy na rockowej scenie. Kolejne albumy, takie jak “…Like Clockwork” (2013) i najnowsze “Villains” (2017), zdobyły wysokie miejsca na listach sprzedaży w wielu krajach i zostały nominowane do nagrody Grammy w kategorii Best Rock Album.

Charyzma Queens Of The Stone Age przyciąga wyjątkowych artystów

Niezwykła charyzma Queens Of The Stone Age przyciągnęła na przestrzeni lat do współpracy wiele wyjątkowych artystów. Zespół miał okazję nagrywać i występować z zasłużonymi legendami rocka, takimi jak Dave Grohl i Trent Reznor. Ale to nie koniec, ponieważ Queens Of The Stone Age współpracowali również z mistrzami popu, takimi jak Elton John i Mark Ronson. Ta różnorodność artystyczna i szerokie spektrum inspiracji przekłada się na unikalne brzmienie i bogactwo muzyki Queens Of The Stone Age.

Queens Of The Stone Age na Open’erze 2023

Nie możemy się doczekać występu Queens Of The Stone Age na Open’erze 2023! Już 30 czerwca, w Gdyni, będziemy mieli okazję zobaczyć tę legendę rocka na żywo. Koncert Queens Of The Stone Age na pewno zapewni niezapomniane emocje i niezapomniane przeżycia dla wszystkich fanów muzyki.

Dodaj komentarz